Scenarzystą Marvel's Wolverine jest osoba odpowiedzialna za historię ze Spec Ops: The Line

Wiele szczegółów na temat Marvel's Wolverine pozostaje okrytych tajemnicą. Z każdym miesiącem gra zapowiada się jednak coraz ciekawiej.

@ 25.10.2021, 10:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Scenarzystą Marvel's Wolverine jest osoba odpowiedzialna za historię ze Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line uważane jest przez wielu graczy za jedną z najlepszych gier akcji w historii wirtualnej rozrywki. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, osoba odpowiedzialna za scenariusz tego projektu, Walt D. Williams, zajmuje obecnie stanowisko w studiu Insomniac Games. Pracuje na nim przy Marvel's Wolverine.

Marvel's Wolverine zapowiedziane zostało przed kilkoma miesiącami. Mimo że nie wiemy o nim praktycznie nic, możemy spokojnie założyć, że będzie to tytuł przepełniony akcją, wszak z takich gier słynie Insomniac Games. Ujawniono również, że jego scenariusz będzie mroczny i posępny, a w tym przypadku podziękujemy za to - mam nadzieję - wspomnianemu Waltowi D. Williamsowi.

Walt D. Williams to osoba, która była wcześniej głównym scenarzystą Spec Ops: The Line oraz Star Wars Battlefront 2. Opowieści przygotowane na potrzeby obu tych gier były całkiem solidne, więc jest spora szansa, że także w przypadku Marvel's Wolverine będzie tak samo. O tym, że Williams pracuje nad grą poinformował użytkownik Twittera, niejaki shinobi602.

Marvel's Wolverine dostępne będzie ekskluzywnie na PlayStation 5. Daty premiery na razie niestety nie znamy, ale nie spodziewajcie się jej zbyt szybko.


Sprawdź także:
Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line

Premiera: 26 czerwca 2012
PC, PS3, XBOX 360

Spec Ops: The Line to kolejna pozycja ze znanej serii gier taktycznych - Spec Ops. Produkcja tym razem kierowana jest do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol stac...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?