Marvel's Guardians of the Galaxy - 30-minutowy gameplay w 4K

W sieci pojawił się solidny gameplay z Marvel's Guardians of the Galaxy. Wideo prezentuje 30 minut rozgrywki z początku gry.

@ 25.10.2021, 10:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Guardians of the Galaxy - 30-minutowy gameplay w 4K

Marvel's Guardians of the Galaxy zadebiutuje już jutro, a jeśli rozważacie zakup, koniecznie spójrzcie na poniższy materiał filmowy. Znajdziecie na nim pierwsze 30 minut rozgrywki. Wideo zarejestrowano w 4K, więc będziecie mogli ocenić nie tylko mechanikę zabawy, ale również jakość oprawy wizualnej.

Redakcja portalu GameSpot przygotowała film, na którym zobaczyć możecie wstęp (pierwsze 30 minut) rozgrywki z Marvel's Guardians of the Galaxy. W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z wersją działającą na konsoli Xbox Series X oraz w rozdzielczości 4K. Jako że to czysty gameplay, są na nim drobne spoilery. Nie obawiajcie się jednak o nic dramatycznego.

Premiera Marvel's Guardians of the Galaxy zaplanowana została na 26 października, czyli na jutro. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu. Jeśli rozważacie zakup wersji przeznaczonej dla blaszaków, koniecznie rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?