Star Wars: Battlefront 2 (PC) - okladka

Star Wars: Battlefront 2 (PC)

Premiera:
17 listopada 2017
Premiera PL:
17 listopada 2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (38)Gram (4)Ukończone (10)Kupię (2)

Opis Star Wars: Battlefront 2 (PC)
Kawira @ 12:07 03.04.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 10h 31min

+ czaswięcej

Star Wars: Battlefront 2 to kontynuacja rebootu sieciowej strzelanki od Electronic Arts. Za projektem ponownie stoi studio EA DICE Los Angeles - ojcowie legendarnej marki Battlefield.

Star Wars: Battlefront 2, w stosunku do pierwowzoru, nie oferuje wyłącznie potyczek w ramach trybu zabawy wieloosobowej. Deweloperzy przygotowali również rozbudowany wątek fabularny, w którym uczestniczymy w wydarzeniach, jakie miały miejsce pomiędzy Powrotem Jedi, a Przebudzeniem Mocy.

Główną bohaterką przygotowanej przez DICE fabuły jest Iden Versio, przywódczyni oddziału sił Imperium zwanego Inferno Squad. To wyjątkowa ekipa, której powierzane są najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane misje. Tylko jej członkowie, ze względu specjalne szkolenie, są w stanie sobie z nimi poradzić.

Jeśli chodzi o tryb potyczek wieloosobowych, także dostrzec można w nim wiele zmian. Po pierwsze, Electronic Arts zrezygnowało z przepustki sezonowej. Zamiast tego otrzymamy darmowe DLC, które będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Na potrzeby multiplayera przygotowano wiele zróżnicowanych modeli rozgrywek, a także mnóstwo kanonicznych dla cyklu Gwiezdnych Wojen postaci, włączając w to Luka Skywalkera, Dartha Vadera, Imperatora Palpatine, Boba Fetta, Yodę, Dartha Maula, Hana Solo, Rey, Kylo Rena, Finna, Księżniczkę Leię, Lando Calrissiana, Bosska, Chewbaccę i innych. Nie wszyscy jednak są dostępni od początku. Dla przykładu, Finn trafia do gry nieco później, w ramach rozszerzenia.

Star Wars: Battlefront 2 działa na silniku graficznym Frostbite, co znaczy, że oferuje zaawansowaną, pełną efektów specjalnych oprawę wizualną.

Wymagania: Twórcy gry Star Wars: Battlefront 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Star Wars: Battlefront 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   13:44, 19.06.2019
No zagrać można, ale nie powiem, żeby mnie wątek fabularny porwał. Może nie tyle sam wątek, co sposób jego prowadzenia i toczone pojedynki.