Farming Simulator 22 - nowy zwiastun prezentujący zwierzęta hodowlane

Deweloperzy Farming Simulator 22 opublikowali w sieci nowy zwiastun swojego przedsięzięcia. Podczas seansu zapoznacie się m.in. ze zwierzętami, jakie znajdziecie na swojej farmie.

@ 21.10.2021, 22:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Farming Simulator 22 - nowy zwiastun prezentujący zwierzęta hodowlane

Wydawca Farming Simulator 22, GIANTS Software, opublikował w sieci nowy zwiastun gry. Podczas seansu zobaczyć możecie sporo elementów, budujących mechanikę rozgrywki projektu. Okazuje się, że w Farming Simulator 22 po raz pierwszy będziemy mogli dbać o ule. Będą też szklarnie, w których zorganizujemy bardziej delikatne uprawy.

Farming Simulator 22 to wiele różnych nowości, a wśród tych najważniejszych deweloperzy wymieniają ule. Pszczoły, o które oczywiście będziemy musieli zadbać, poprawią jakość naszych upraw. Sprawią, że rzepak, ziemniaki czy słonecznik będzie się miał lepiej, co przełoży się natomiast na nasze zarobki. Na farmie przydadzą się też szklarnie, w których będziemy mogli wyhodować truskawki, sałatę oraz pomidory.

Jak widać, Farming Simulator 22 zapowiada się bardzo ciekawie, a coś więcej na jego temat znajdziecie w naszych wrażeniach z pokazu. Jeśli chodzi o premierę, zaplanowano ją na 22 listopada. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Osoby rozważające zakup wersji PC, powinny spojrzeć na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Farming Simulator 22

Farming Simulator 22

Premiera: 22 listopada 2021
PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE, PC

Farming Simulator 22 to kolejna część popularnego i cenionego cyklu symulatorów rolniczych. Za produkcją stoją ojcowie oryginału, studio GIANTS Software. Gra jest bezpośr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?