God of War: Ragnarok - nowe detale oraz garść genialnych screenów

Firma Sony opublikowała w sieci garść nowych screenów, prezentujących nadchodzące God of War: Ragnarok.

@ 20.10.2021, 21:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok - nowe detale oraz garść genialnych screenów

Pisaliśmy niedawno o tym, że God of War z 2018 zadebiutuje na komputerach osobistych. Teraz mamy garść nowych informacji na temat kontynuacji wspomnianego dzieła, God of War: Ragnarok. W sieci pojawiły się też nowe screeny, na które możecie oczywiście spojrzeć w naszej galerii.

Premiera God of War: Ragnarok zaplanowana została na 2022 rok, a grać będziemy wówczas na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jeśli chodzi o założenia fabularne, będziemy mieć oczywiście do czynienia z kontynuacją. Główni bohaterowie cyklu, Kratos i Atreus, będą musieli się w niej przygotować na nadejście końca świata, czyli tytułowy Ragnarok.

Podczas przechodzenia God of War: Ragnarok zwiedzimy w sumie 9 światów, a armie Asgardu będą w tym czasie przygotowywać się na wojnę. Główny bohaterowie, Kratos i Atreus, poszukują Tyra, nordyckiego boga wojny, a przy okazji natrafiają na wielu innych sojuszników ze światów, które będą przemierzać. Wspólnie stawią czoła wielu niebezpieczeństwom, w tym nordyckim bogom oraz potworom.

Atreus oczywiście nabiera doświadczenia i dojrzewa. Chce się on dowiedzieć więcej na temat Lokiego oraz związanej z nim przepowiedni. Kratos na to nie pozwala i musi wybrać pomiędzy "paraliżującym strachem powtarzania tych samych błędów, albo wyrwać się z okowów przeszłości i być ojcem, jakiego potrzebuje Atreus". Kratos ma podobno stawić czoła wyzwaniom, z jakimi do tej pory nie miał do czynienia.

jak wspomniałem, God of War: Ragnarok trafi w ręce graczy w 2022 roku, a dostępne będzie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Więcej informacji na temat projektu, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?