Premiery Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5 dopiero w przyszłym roku

Szefostwo CD Projekt RED, słuchając opinii liderów zespołów deweloperskich, uznało, że twórcy potrzebują więcej czasu na dopieszczenie next-genowych wersji gier Cyberpunk 2077 oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon.

@ 20.10.2021, 21:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Premiery Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5 dopiero w przyszłym roku

CD Projekt RED jakiś czas temu zapowiadało, że będzie się starać o to, by next-genowe warianty Cyberpunk 2077 oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon trafiły w ręce graczy jeszcze w tym roku. Jak się jednak właśnie dowiedzieliśmy, premiera obu projektów została przesunięta. Efekt jest taki, że we wspomniane gry na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S zagramy dopiero w roku 2022.

Mimo że konkretnych terminów nie podano, CD Projekt RED ujawnia, że najpierw w sklepach w next-genowej wersji pojawi się Cyberpunk 2077 - będzie to miało miejsce w pierwszym kwartale 2022 roku. Niedługo po tym powinniśmy otrzymać Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S. Nastąpi to w drugim kwartale 2022 roku, choć także i tu dokładnej daty brak. W obu przypadkach deweloperzy potrzebują więcej czasu na dopieszczenie wszystkiego.

Jak widać, konieczna jest dodatkowa cierpliwość. Nie ma jednak co biadolić, wszak najbliższe miesiące będą upakowane premierami. Końcówka bieżącego roku nie będzie co prawda szczególnie porywająca, ale początek roku przyszłego zapowiada się wyśmienicie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?