Ubisoft testował podobno grę przypominającą Splinter Cell przed E3 2021

Wygląda na to, że Ubisoft od dłuższego czasu przymierza się do kolejnej odsłony przygód Sama Fishera. Pamiętajcie, że nadal brakuje niestety oficjalnej zapowiedzi.

@ 20.10.2021, 20:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ubisoft testował podobno grę przypominającą Splinter Cell przed E3 2021

Pisaliśmy niedawno o tym, że Ubisoft pracuje podobno nad kolejną odsłoną cyklu Splinter Cell. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przedsięwzięcie mogło być w fazie prototypowania już dawno. Na to przynajmniej wskazują informacje opublikowane przez Jeffa Grubba.

Grubb uważa, że Ubisoft sprawdzał jakąś produkcję przypominającą Splinter Cell jeszcze przed E3 2021. Mimo że nie jest on w stanie potwierdzić tego, co słyszał, podzielił się ploteczkami. Jedna z nich dotyczyła właśnie nowego Splinter Cell. Wydawca miał ponoć jakiś wycinek projektu, a konkretniej tutorial. Nie wiadomo czy była to kolejna część przygód Sama Fishera, niemniej jednak nosiła znamiona czegoś podobnego.

Prototyp oczywiście o niczym nie świadczy. Ubisoft na pewno bezustannie testuje nowe gry, a tylko część z nich finalnie trafia na warsztat. Bardzo możliwe, że nowy Splinter Cell to projekt, o którym wspomina Grubb, a może to być również coś całkiem innego. Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?