Oddworld: Soulstorm w przyszłym miesiącu na Xboksach

Na przyszły miesiąc zaplanowano datę premiery Oddworld: Soulstorm na konsolach należących do Microsoftu. Posiadacze Xboksow otrzymają tzw. Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition.

@ 19.10.2021, 10:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Oddworld: Soulstorm w przyszłym miesiącu na Xboksach

Francuski wydawca Microids ogłosił, że rozszerzona edycja Oddworld: Soulstorm dla konsol Xbox ma wylądować w sprzedaży pod koniec listopada.

Gra pierwotnie wydana została w kwietniu, wyłącznie na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC. Jednak nowa - bogatsza - wersja będzie również dostępna na wszystkich konsolach Xbox, czyli Xboksach Series X|S i Xboksie One. Będzie ona zawierała wszystkie aktualizacje wydane do tej pory, w tym także "ulepszoną mechanikę rozgrywki i ruchy".

Aby zrekompensować dodatkowy czas oczekiwania, właściciele Xboksów będą mogli również zdobyć Edycję Kolekcjonerską i Edycję Day One. Podczas gdy drugi wariant zawiera tylko atrakcyjną metalową skrzynkę, edycja kolekcjonerska to kilka innych gadżetów. Należą do nich 9-calowa figurka Abe'a, 160-stronicowy artbook i brelok do kluczy SoulStorm Mining Company. Są też trzy wydruki artystyczne, niektóre naklejki plemienne, a nawet tatuaż z dłoni Abe'a!

Nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition trafi na Xboksy Series X|S, Xboksa One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC "do końca listopada".


Sprawdź także:
Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Premiera: 06 kwietnia 2021
XBOX X/S, XBOX ONE, PC, PS4, PS5

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?