Outriders jutro trafi do Xbox Game Pass na PC

Firma Microsoft zapowiedziała, że Outriders od studia People Can Fly wreszcie trafi do abonamentowej usługi na komputerach osobistych! Xbox Game Pass na PC doczeka się tej trzecioosobowej strzelanki dokładnie jutro, 19 października.

@ 18.10.2021, 21:02
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Outriders jutro trafi do Xbox Game Pass na PC

W końcu - mogliby zakrzyknąć PC-towi fani najnowszego trzecioosobowego shootera od rodzimego studia People Can Fly! Po blisko półrocznym opóźnieniu względem konsolowego wydania, również i w abonamencie Xbox Game Pass na PC pojawi się popularna strzelanka. I stanie się to już jutro, 19 października!

Microsoft ogłosił w najnowszym wpisie na Xbox Wire, że jutro, 19 października, do Microsoft Store oraz abonamentu Xbox Game Pass na PC trafi Outriders. Tytuł był jednym z większych zaskoczeń przed kwietniową premierą, kiedy zapowiedziano, że na premierę udostępniony zostanie w Game Passie, ale tylko na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. PC-towi fani niestety musieli obejść się smakiem.

Na szczęście usłuchano ich wołań i dzięki temu jutro posiadacze stosownych opcji XGP (wersji na komputery lub Ultimate) będą mogli za darmo pobrać pełną wersję strzelanki od People Can Fly. Produkcja jednocześnie zadebiutuje w Microsoft Store, co pozwoli jej być kompatybilną z konsolowymi wydaniami - dzięki temu np. przeniesiemy zapisy z jednej platformy na drugą. Wydania na Epic Games Store czy Steamie nie wspierają takiej funkcji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosshuwar   @   08:48, 19.10.2021
No i fajno, bo to fajny tytuł.
0 kudosbalic87   @   10:02, 19.10.2021
Nie wiedzialem ze edycja konsolowa trafila do gp Uśmiech bede mial w co grac Szczęśliwy