Forza Horizon 5 pokryła się złotem

Gra wyścigowa Forza Horizon 5 pokryła się złotem i jest gotowa do wielkiej premiery, którą zaplanowano na przyszły miesiąc.

@ 19.10.2021, 10:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5 pokryła się złotem

Forza Horizon 5 pokryła się złotem, co oznacza, że jest gotowa do wielkiej premiery na konsolach Xbox Series X|S oraz komputerach osobistych.

Wraz z ogłoszeniem ukończenia pracy przy grze, PlayGround Games skorzystało z okazji, aby ujawnić część licencjonowanej muzyki, której gracze będą mogli słuchać podczas zabawy. Ponieważ nowa odsłona serii jest osadzona w Meksyku, playlista zawiera wielu hiszpańskojęzycznych artystów z całej Ameryki Łacińskiej, "zmieszanych" z niektórymi hitami, które anglojęzyczni gracze mogą już rozpoznać.

Początkowa lista utworów jest dostępna jako playlista Spotify, chociaż deweloperzy zapowiedzieli, że więcej utworów zostanie dodanych i ujawnionych w nadchodzących dniach. Tytuł będzie klimatem przypominał festiwal Szybkich i Wściekłych w meksykańskich klimatach. Z pewnością będzie to gra wyścigowa godna Waszej uwagi.

Forza Horizon 5 pojawi się 9 listopada na Xbox One, Xbox Series X|S i PC i będzie dołączona do Xbox Game Pass od premiery. Jeśli rozważacie zakup wydania dla komputerów osobistych, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?