The Ascent może zadebiutować na PlayStation 5

Deweloperzy The Ascent wiedzą, że posiadacze PS5 bardzo chętnie zagraliby w ich grę.

@ 04.10.2021, 10:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Ascent może zadebiutować na PlayStation 5

The Ascent, jak przeczytacie w naszej recenzji, to bardzo dobra gra akcji. Tytuł charakteryzuje się niezłą mechaniką rozgrywki oraz wyśmienitą oprawą wizualną. Prawdopodobnie z tego względu posiadacze konsol PlayStation 5 bardzo chętnie by w niego zagrali. Obecnie jest to jednak niemożliwe, albowiem The Ascent opublikowano wyłącznie na PC oraz konsolach Xbox.

Opracowana przez Neon Giant cyberpunkowa gra akcji, The Ascent, z początkiem roku trafiła na PC, Xboksa One oraz Xboksy Series X|S. Ze względu na czasową ekskluzywność, w tym momencie niemożliwa jest premiera na konsolach PlayStation, ale twórcy takowej nie wykluczają, o czym napisali na swoim Twitterze.

"Dziękujemy za to, że chcielibyście widzieć The Ascent na PS5! Choć nie mamy obecnie niczego do zapowiedzenia, chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że Was słuchamy i ekipa wie o zapotrzebowaniu na wersję dla PS5. Obserwujcie nas tutaj na Twitterze, by otrzymać nowe informacje".

Więcej na temat The Ascent znajdziecie oczywiście w naszej recenzji (link powyżej). Jeśli rozważacie zakup wydania dla komputerów osobistych, koniecznie spójrzcie też na wymagania sprzętowe gry.


Sprawdź także:
The Ascent

The Ascent

Premiera: 29 lipca 2021
PS5, PS4, PC, XBOX ONE, XBOX X/S

The Ascent to mieszanina gry akcji, strzelanki oraz cRPG, której akcja osadzona jest w mrocznym, cyberpunkowym świecie. Za projekt odpowiada skromne studio Neon Giant, za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?