The Ascent (PC) - okladka

The Ascent (PC)

Premiera:
29 lipca 2021
Premiera PL:
29 lipca 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (4)Kupię (0)

Opis The Ascent (PC)
Kawira @ 08:40 13.05.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 21h 56min

+ czaswięcej

The Ascent to mieszanina gry akcji, strzelanki oraz cRPG, której akcja osadzona jest w mrocznym, cyberpunkowym świecie. Za projekt odpowiada skromne studio Neon Giant, zaś za wydanie odpowiada firma Curve Digital.

W The Ascent gracz wciela się w jednego z niewolników megakorporacji - tytułowego Ascent - która kontroluje gargantuiczną metropolię zamieszkałą przez ludzi z całej galaktyki. Pewnego dnia moloch upada, a miasto popada w chaos. Uzbrojeni po zęby wyruszamy bronić swojego dystryktu przed innymi korporacjami oraz przestępczymi syndykatami.

Rozgrywka w The Ascent posiada wiele cech charakterystycznych dla różnych gatunków. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, zaś jednym z naszych zadań jest przemierzanie przemierzaniu ogromnej arkologii nazwanej Grupą Ascent. Wykonujemy zadania dla przeróżnych grup i zyskujemy nowych przyjaciół, ale także i wrogów. Tych ostatnich przyjdzie nam eliminować przy pomocy szerokiego arsenału wspomagając się cyberwszczepami zdobytymi na czarnym rynku. Pukawki również możemy tam zakupić, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby złupić sprzęt z pokonanych wrogów.

The Ascent oferuje tryb kooperacji - maksymalnie do czterech graczy.

Wymagania: Twórcy gry The Ascent ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z The Ascent (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:53, 09.09.2021
No muszę, że to całkiem udana produkcja, która wciągnęła mnie bardzo. Może fabuła nie jest porywająca (bo zacząłem ją po czasie ignorować), natomiast nawalanka przednia. Nie wiem kiedy przeleciało te 20 godzin grania. Aż chciałoby się jeszcze.

Znacie coś podobnego?