THQ Nordic 10th Anniversary - oglądaj z nami rocznicowego streama

Dziesiąte urodziny firmy THQ Nordic postanowiono świętować minikonferencją i nowymi informacjami na temat nadchodzących gier tego wydawcy - zapowiedziano konkrety na temat Elex II! Czy doczekamy się jakiejś niespodzianki? Stream rozpocznie się o godzinie 21 naszego czasu - oglądajcie go z nami!

@ 17.09.2021, 17:35
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
inne

THQ Nordic 10th Anniversary - oglądaj z nami rocznicowego streama

Dziś, 17 września, o godzinie 21 naszego czasu odbędzie się transmisja na żywo zorganizowana z okazji 10-lecia firmy THQ Nordic - dawniej znanej jako po prostu THQ. Na streamie ma pojawić się sporo niespodzianek, a wśród zapowiedzianych rozrywek znajdują się nowe informacje o Elex II!

THQ Nordic powstało w wyniku fuzji dwóch sporych firm wydawniczych - bankrutującego THQ i rosnącego wówczas w siłę Nordic Games. Obie w pewnym momencie stały się częścią niemiecko-austriackiej korporacji Koch Media i to właśnie z jej ramienia wydawane są przez THQ Nordic kolejne serie - takie jak Elex czy Darksiders. Z okazji obchodów 10-lecia tego "frankenstainowego" tworu postanowiono zorganizować minikonferencję, na które pokazaną zostaną nadchodzące gry tego wydawcy! Wiemy, że znajdzie się miejsce na kolejne konkrety na temat nadchodzącego Elex II. Prawdopodobnie zostanie również ogłoszony remake Destroy All Humans 2: Make War Not Love, który przedwcześnie wyciekł na kanale PlayStation.

Transmisja rozpocznie się dokładnie o godzinie 21 naszego czasu - tutaj:


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?