Zwiastun fabularny Elex II nakreśla zbliżające się niebezpieczeństwo

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Elex II. Deweloperzy pokazują nam za jego pomocą zarys wątku fabularnego gry.

@ 19.09.2021, 12:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zwiastun fabularny Elex II nakreśla zbliżające się niebezpieczeństwo

ELEX 2, kolejne dzieło studia Piranha Bytes, na pewno wyczekiwane jest przez wielu graczy z całego świata. Mimo że gra nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, w sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun. Jego zadaniem jest nakreślenie opowieści, jaką będziemy poznawać podczas zabawy.

ELEX 2 to kontynuacja całkiem udanego RPG, wydanego w 2016 roku. Jako że mamy tu do czynienia z tytułem charakterystycznym dla Piranha Bytes, są w nim też rozwiązania typowe dla Niemców, czyli między innymi unikatowy system zdobywania nowych umiejętności. Jeśli czekacie na "dwójkę", zainteresujcie się odtwarzaczem widocznym poniżej.

Zwiastun fabularny, który trafił do sieci skupia się na narracji. Widzimy w nim protagonistę, Jaxa, który próbuje ostrzec rozliczne frakcje zamieszkujące wirtualny świat przed nadchodzących zagrożeniem. Nikt nie bierze jednak zagrożenia na poważnie, a zadaniem gracza jest oczywiście zmiana ich stanowiska. Robimy to na przestrzeni opracowanego przez deweloperów wątku fabularnego.

ELEX 2, jak wspomniałem, nie ma jeszcze daty premiery, ale spodziewamy się go na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Więcej informacji będziemy mieć dla Was, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:
Elex II

Elex II

Premiera: 01 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Elex II to kontynuacja cRPG-a akcji z 2017 roku od niemieckiego studia Piranha Bytes. Autorzy gry są znani m.in. z kultowej w Polsce serii Gothic oraz marki Risen.Fabuła ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?