Sea of Thieves - zapowiedziano stream ujawniający nową zawartość na 2022 rok

Studio Rare wypuściło zapowiedź streama ujawniającego plany deweloperów na rozwój Sea of Thieves w 2022 roku. Transmisja odbędzie się 27 stycznia na oficjalnym kanale gry na platformie YouTube!

@ 25.01.2022, 11:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Sea of Thieves - zapowiedziano stream ujawniający nową zawartość na 2022 rok

Ubiegły rok był przełomowy dla Sea of Thieves. Przygodowa gra akcji od studia Rare trafiła na komputery osobiste i konsolę Xbox One w 2018, lecz prawdziwego kolorytu i nowej jakości nabierała z kolejnymi latami, gdy do produkcji  trafiała świeża zawartość. Pod tym względem 2021 r. może pochwalić się przyciągnięciem niemal pięciu milionów nowych graczy do tego tytułu ekskluzywnego Xboksa (w czerwcu!), a także debiutem efektownego DLC z uniwersum Piratów z Kraibów - A Pirate's Life. W nadchodzącym 2022 ma być tylko lepiej!

Studio Rare dokłada wszelkich starań, by Sea of Thieves zyskiwało coraz to nowsze i ciekawsze misje, wyprawy, przygody. Jednym słowem - content. W związku z tym twórcy mają duże plany na nadchodzące dwanaście miesięcy. W minionych już do gry tylko w jednym miesiącu trafiło 4,8 miliona graczy dzięki premierze dodatku inspirowanego Piratami z Karaibów. W związku z tym na kanał YouTube gry trafiła właśnie zapowiedź ujawnienia planów na 2022 rok. Stream odbędzie się już za dwa dni, 27 stycznia! Mamy na nim poznać urywki tego, co deweloperzy przygotowali dla wszystkich wirtualnych piratów.


Sprawdź także:
Sea of Thieves

Sea of Thieves

Premiera: 20 marca 2018
XBOX ONE, PC

Sea of Thieves to przygodowa gra akcji od studia Rare - autorów m.in. Banjo-Kazooie oraz Viva Pinata. Produkcja skupia się na pirackich przygodach, które przeżywamy razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?