Kena: Bridge of Spirits - premiera opóźniona o miesiąc

Studio Ember Lab poinformowało graczy na swoich social mediach, że ich najnowsza przygodówka akcji nie trafi na rynek zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Kena: Bridge of Spirits teraz ma wyjść dokładnie 21 września, czyli miesiąc później.

@ 29.07.2021, 12:29
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, ps5

Kena: Bridge of Spirits - premiera opóźniona o miesiąc

Obsuwy, obsuwy, obsuwy - po ataku koronawirusa coraz bardziej musimy przyzwyczajać się do kolejnych opóźnień w premierach branży rozrywkowej. Tym razem ofiarą tej nieprzyjemnej (ale i często zbawiennej) sytuacji padło najnowsze dzieło studia Ember Lab - Kena: Bridge of Spirits.

W swoich kanałach w social mediach studio Ember Lab, szykujące się do wydania swojej najnowszej przygodówki akcji (na razie na komputerach osobistych oraz obu konsolach z rodziny PlayStation), poinformowało o opóźnieniu wydania Kena: Bridge of Spirits. Tytuł pierwotnie miał ukazać się już w przyszłym miesiącu, jednak z powodu chęci doszlifowania produkcji na wszystkich docelowych platformach sprzętowych deweloperzy stwierdzili, że nie dadzą rady dowieźć skończonego produktu. Dlatego termin premiery gry to teraz 21 września (tego roku, oczywiście)!

W Kena: Bridge of Spirits wcielamy się w młodą przewodniczkę duchową o imieniu tytułowym imieniu, która odnajduje w lesie opuszczoną wioskę. Postanawia odkryć tajemnicę upadku osady i przywrócić jej dawną świetność.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:09, 30.07.2021
"Nieprzyjemnej (ale czesto i zbawiennej) sytuacji". Koronawirus to jakies zbawienie ? Prosilbym o wyjasnienie gdyz jak dla mnie przynosi on jedynie same problemy !!
0 kudosTheCerbis   @   10:20, 30.07.2021
Raczej chodziło o opóźnienie, które może przyczynić się do większego dopracowania produktu...