PS Plus sierpień 2021 - m.in. Hunter's Arena: Legends i Tennis World Tour 2

Firma Sony po wcześniejszych przeciekach finalnie ogłosiła swój line-up gier PS Plus na sierpień 2021 roku. Skład 1:1 pokrywa się z zeszłotygodniowymi informacjami. Gracze na PlayStation 4 i PlayStation 5 dostaną Hunter's Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oraz Tennis World Tour 2.

@ 29.07.2021, 12:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps4, ps5

PS Plus sierpień 2021 - m.in. Hunter's Arena: Legends i Tennis World Tour 2

Firma Sony oficjalnie zaprezentowała ofertę PS Plus na sierpień 2021! Potwierdziły się przecieki, które dotarły do graczy na początku tego tygodnia. W tym miesiącu Japończycy serwują graczom bez dodatkowych (w cenie abonamentu) opłat trzy pozycje, z czego jedna posiada własną wersję na PlayStation 5.

Sierpień 2021 w PS Plus rysuje się w spokojniejszych, jeśli line-up porównamy do poprzednich miesięcy, barwach. Oferta dostępna będzie od 3 sierpnia, a złożą się na nią trzy pozycje: Hunter's Arena: Legends (dostępne na PS4 i PS5), Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4) oraz Tennis World Tour 2 (PS4). Pierwsze dwie z nich są tytułami nastawionymi na zmagania z innymi graczami, co warto mieć w pamięci.

PS Plus w sierpniu 2021 roku:

  • Hunter's Arena: Legends
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
  • Tennis World Tour 2

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?