Games with Gold sierpień 2021 - m.in. Darksiders III i Lost Planet 3

Microsoft zaprezentował ofertę darmowych gier w ramach Games with Gold na sierpień 2021 roku - do graczy opłacających abonament Xbox Live Gold trafią za darmo Darksiders III i Yooka-Laylee z Xboksa One oraz Lost Planet 3 i Garou: Mark of the Wolves z Xboksa 360.

@ 29.07.2021, 11:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox 360, xbox one

Games with Gold sierpień 2021 - m.in. Darksiders III i Lost Planet 3

Koniec miesiąca zawsze oznacza oczekiwanie na ogłoszenie zarówno przez Sony jak i Microsoft nowej oferty darmowych gier w swoich usługach związanych z dostępem do trybów multiplayer - w tym wypadku chodzi o Xbox Live Gold. Jeśli jesteście aktywnymi subskrybentami (lub posiadacie Xbox Game Pass Ultimate, w którym Gold jest zawarty), wtedy na początku miesiąca będziecie mogli pobrać część produkcji (a w drugiej połowie kolejną) oferowanych przez Microsoft bez dodatkowych opłat.

Sierpień 2021 w Games with Gold wygląda całkiem znośnie (zwłaszcza, kiedy ofertę porównamy do tych z poprzednich miesięcy). Standardowo dwie pozycje pochodzą z Xboksa One, zaś dwie kolejne z Xboksa 360 (czasami z oryginalnego Xboksa). Darksiders III i Yooka-Laylee zaliczają się do tej pierwszej kategorii, zaś Lost Planet 3 i Garou: Mark of the Wolves do drugiej.

Games with Gold w sierpniu 2021 roku:


  • Darksiders III - dostępne od 1 do 31 sierpnia
  • Yooka-Laylee - dostępne od 16 sierpnia do 15 września
  • Lost Planet 3 - dostępne od 1 do 15 sierpnia
  • Garou: Mark of the Wolves - dostępne od 16 do 31 sierpnia

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?