Halo Infinite - dziś startują techniczne testy gry

Studio 343 Industries uruchomiło dzisiaj, 29 lipca, techniczne testy Halo Infinite - zaproszeni gracze mogą dołączyć do przedpremierowej zabawy w jednym trybie, gdzie mierzyć się będzie czterech graczy przeciwko czterem botom. Zabawa potrwa do niedzieli, 1 sierpnia.

@ 29.07.2021, 10:44
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite - dziś startują techniczne testy gry

Studio 343 Industries od wczoraj wysyła zaproszenia dla osób, które zgłosił wcześniej chęć udziału w testach technicznych nowego Halo, a już dzisiaj startuje cała impreza - potrwa do 1 sierpnia, czyli niedzieli. Na kanale marki Halo pojawił się także zapis ostatniej transmisji, w trakcie której deweloperzy omawiali udostępnione w przedpremierowych testach elementy oraz pokazali nowe fragmenty z rozgrywki!

Dziś, 29 lipca, osoby z zaproszeniem do technicznych testów Halo Infinite rozpoczną swoją przygodę z najnowszym FPS-em 343 Industries. Nie będzie to jednak żaden urywek z kampanii, a trzy mapy (Bazaar, Recharge i Live Fire) oraz jeden wariant rozgrywki - czterech graczy na czterech przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję. Zabawa potrwa do niedzieli.

Tuż przed uruchomieniem testów na kanale Halo zaprezentowano ponad godzinny stream, w trakcie którego omawiano najważniejsze kwestie z nimi związane oraz zaprezentowano całkiem sporo nowego materiału z rozgrywki. Możemy obejrzeć m.in. udostępnione graczom mapy.

Halo Infinite ma zadebiutować jesienią tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.


Sprawdź także:
Halo Infinite

Halo Infinite

Premiera: 08 grudnia 2021
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Halo Infinite to szósta pełnoprawna odsłona popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych ukazujących się ekskluzywnie na ekosystemie Xboksa. Za projekt odpowiada studio ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:06, 31.07.2021
Teraz ta gra wyglada wrecz wysmienicie ! Moim zdaniem pod wzgledem graficznym prezentuje sie zdecydowanie lepiej niz bf 2042 mimo iz rowniez jest crossgenem i do tego smiga w 4k i 120fps. Deweloperzy przez ten rok zdzialali prawdziwe cuda ! Wielkie brawa ! Uśmiech