Darksiders III (XBOXONE) - okladka

Darksiders III (XBOXONE)

Premiera:
27 listopada 2018
Premiera PL:
27 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Darksiders III (XBOXONE)
Dirian @ 16:28 02.05.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 15h 46min

+ czaswięcej

Darksiders III jest kolejną odsłoną docenianej przez graczy serii trzecioosobowych slasherów osadzonych w otwartym świecie, w których motywem przewodnim jest biblijna walka dobra ze złem. W poprzednich odsłonach mieliśmy okazję wskoczyć w buty wybranych Jeźdźców Apokalipsy (Wojna, Śmierć) znanych z Apokalipsy Św. Jana. Za produkcję odpowiada nowe studio Gunfire Games, składające się jednak w głównej mierze z pracowników Vigil Games, ekipy odpowiedzialnej za dwie poprzednie części cyklu.

W trzeciej części wcielamy się w zupełnie nową postać, nie będącą Jeźdźcem Apokalipsy – kobietę Furię. Jest ona potężnym magiem i otrzymuje zadanie przywrócenia równowagi między dobrem a złem na Ziemi, stając naprzeciwko wrogów w postaci Siedmiu Grzechów Śmiertelnych. 

Rozgrywka pozwala na rozwijanie umiejętności magicznych protagonistki, co przekłada się na nowy oręż, ciosy oraz wiele umiejętności pozwalających sprawnie poruszać się po świecie gry. Ten z kolei jest otwarty, a gracz zwiedzi lokacje zarówno niebiańskie, jak i te mieszczące się w czeluściach piekła. Przedstawiony świat został utrzymany w klimatach post-apokaliptycznych, gdzie dookoła panuje wojenne spustoszenie, a natura przejęła poszczególne jego części w swoje władanie. 

Screeny z Darksiders III (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?