Dungeons & Dragons: Dark Alliance - materiał pokazujący podstawy rozgrywki

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to rozbudowany slasher. Jego deweloperzy postanowili nam dokładnie zaprezentować czego możemy się spodziewać. Na krótkim filmie pokazano eksplorację, walkę, przeciwników, a także bohaterów, z których pomocy będziemy korzystać.

@ 09.06.2021, 20:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dungeons & Dragons: Dark Alliance - materiał pokazujący podstawy rozgrywki

Studio Tuque Games opublikowało w sieci materiał filmowy, ukazujący wszystkie najważniejsze aspekty Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Jeśli czekacie na premierę gry, koniecznie rzućcie okiem na zamieszczony poniżej odtwarzacz. Szybko i sprawnie dowiecie się czego mniej więcej możecie oczekiwać.

Akcja Dungeons & Dragons: Dark Alliance przenosi nas do krainy Icewind Dale, a konkretnie do lokacji zwanych Kelvin’s Cairn, Hinterlands oraz Dwarven Valley. Zadaniem gracza jest powstrzymanie legendarnych potworów, próbujących nawiązać ze sobą sojusz i planujących ukraść potężny odłamek kryształu. Czoła stawiamy im jako jeden z czterech uzbrojonych po zęby wojowników.

Wspomniani wojownicy to Drizzt, Catti-Brie, Wulfgar oraz Bruenor. Pierwszy specjalizuje się w cichym eliminowaniu przeciwników, drugi pozbywa się wrogów na odległość, trzeci to brutal o wyjątkowej sile, a domeną czwartego jest obrona. Każdy heros posiada pięćdziesiąt unikatowych zdolności, z których korzystamy podczas przemierzania wirtualnego świata. Opanowanie ich to klucz do sukcesu.

Mimo że Dungeons & Dragons: Dark Alliance da się przejść w pojedynkę, deweloperzy na potrzeby gry przygotowali także tryb współpracy dla 4 osób. Gracze mogą połączyć siły, aby sprawniej i skuteczniej wypełniać postawione przed nimi zadania.

Premiera Dungeons & Dragons: Dark Alliance zaplanowana została na 22 czerwca, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli zamierzacie nabyć wersję przeznaczoną dla komputerów osobistych, zapoznajcie się z jej wymaganiami sprzętowymi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?