Dungeons & Dragons: Dark Alliance - twórcy zapowiadają możliwość przejścia gry na podzielonym ekranie

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to kooperacyjny slasher, w którym drużyna składająca się z czterech wojowników przechodzi oferowane im etapy. Tytuł studia Tuque Games opiera się wyłącznie na zabawie multiplayer. Twórcy jednak zapowiedzieli, że pracują nad aktualizacją umożliwiając przejście Dark Alliance w dwuosobowej kooperacji na podzielonym ekranie.

@ 01.06.2021, 09:27
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dungeons & Dragons: Dark Alliance - twórcy zapowiadają możliwość przejścia gry na podzielonym ekranie

Dungeons & Dragons: Dark Alliance po premierze otrzyma sporą aktualizację dodającą lokalny tryb kooperacji dostępny na podzielonym ekranie - pochwalili się tą informacją deweloperzy. Od premiery w czerwcu duchowy spadkobierca Baldur's Gate: Dark Alliance będzie posiadał wyłącznie wersję online tego modułu.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance trafi do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5 już 22 czerwca tego roku. Jak dowiedzieliśmy się w maju, produkcja studia Tuque Games od dnia premiery dostępna będzie w abonamencie Xbox Game Pass - zarówno na PC-tach jak i konsolach Xbox oraz Chmurze.

W momencie debiutu jednak będzie opierała się wyłącznie na sieciowych funkcjach. Dzieło reprezentuje gatunek kooperacyjnych slasherów, gdzie drużyna składająca się z czterech wojowników (każdy o innej klasie) przechodzi kolejno oferowane etapy. Deweloperzy jednak zaanonsowali na Twitterze, że pracują nad łatką, która pozwoli przejść grę w dwuosobowym co-opie na jednym ekranie - nie zdradzono jednak daty premiery. Co ciekawe, we wpisie napisano, że chodzi wyłącznie o edycje gry na PC, Xbox Series X|S i PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?