Studio EA Motive nie pracuje nad kolejnym Mirror's Edge

Czyżby zatem była szansa na wyczekiwane od dawna Dead Space? Niestety nie sposób powiedzieć, a do zapowiedzi gry nie dojdzie w najbliższych miesiącach.

@ 17.05.2021, 12:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Studio EA Motive nie pracuje nad kolejnym Mirror's Edge

Studio EA Motive, czyli ekipa odpowiedzialna za całkiem udane Star Wars: Squadrons, pracuje obecnie nad swoim kolejnym projektem. Z dotychczasowych doniesień wynika, że nie jest to tytuł w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a z najnowszych dowiadujemy się, że będzie to jakiś tytuł znany i lubiany przez fanów, choć nie kolejne Mirror's Edge.

Jeff Grubb, znany insider i dziennikarz GamesBeat, wziął ostatnio udział w podcaście GamesBeat Decides. W trakcie transmisji Grubb powiedział, że nowa gra EA Motive to na pewno nie kolejne Mirror’s Edge, ale przy okazji nie zdradził z czym konkretnie możemy mieć do czynienia. Niestety produkcja nie zostanie ujawniona w trakcie zaplanowanego na lipiec EA Play, a w związku z tym będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość.

Jeśli miałbym spekulować, na myśl natychmiast ciśnie mi się Dead Space. Gracze od dawna chcą kontynuacji tego wyśmienitego survival horroru i sądzę, że wielu fanów cyklu byłoby wniebowziętych ze względu na ewentualną zapowiedź. Czekamy jednak na więcej doniesień, a gdy tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy Was poinformować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   16:54, 17.05.2021
Jeśli to faktycznie nowy Dead Space to czekam. Chociaż czekam też na The Callisto Protocol - kolejnego nowego niby-Dead Space'a. Zobaczymy, który będzie lepszy.
0 kudosBarbarella.   @   17:14, 18.05.2021
Przyznam że nie ciągnie mnie ani do nowego Mirrora ani do Dead Space'a .Świetne gry ale wymyślcie coś nowego.
Advertisement
 X