Watch Dogs: Legion - nowości i zmiany w aktualizacji 4.0

Patch 4.0 dla Watch Dogs: Legion nadchodzi. Firma Ubisoft postanowiła podsumować wszystkie nadchodzące w ramach aktualizacji zmiany i nowości. Wśród nich jest m.in. niedostępny do tej pory bohater.

@ 04.05.2021, 10:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Watch Dogs: Legion - nowości i zmiany w aktualizacji 4.0

Watch Dogs Legion to najnowsza część popularnego cyklu, opracowanego przez Ubisoft. Produkcja regularnie rozwijana jest od jej premiery, a jako że niebawem zadebiutuje kolejna duża aktualizacja przedsięwzięcia, patch 4.0, wydawca przygotował zwiastun, który ma nam zaprezentować wszystkie nadchodzące zmiany i nowości. Update zaplanowano na dziś, choć nie wiemy na jaką dokładnie godzinę.

Największa nowość, jaka zostanie wprowadzona przez aktualizację Watch Dogs: Legion, to nowy grywalny bohater, Mina Sidhu. Najważniejsze jego umiejętności kręcą się dookoła skradania oraz cichego eliminowania napotkanych przeciwników. Co ciekawe, jego cechy mają być unikatowe i mają pozwolić mu sprawniej pozbywać się napotkanych przeciwników oraz komplikacji.

Prócz nowego bohatera, twórcy wprowadzą dwie nowe profesje - DJa oraz ratownika - obie korzystają z wielu unikatowych umiejętności, wspierając sojuszników albo negatywnie wpływając na to, co dzieje się z wrogami. Patch 4.0 to także nowe misje fabularne, nowe zlecenia w ramach trybu współpracy, gadżety itd. Jest tego naprawdę sporo, a podsumowanie zawartości znajdziecie na poniższym materiale filmowym.

Watch Dogs: Legion dostępne jest obecnie na konsolach poprzedniej i nowej generacji, a także na komputerach osobistych. Jeśli rozważacie zakup wydania dla PC, koniecznie sprawdźcie jego wymagania sprzętowe. Grając pamiętajcie natomiast o naszym poradniku.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?