Konami pracuje nad kilkoma kluczowymi projektami

Nowe gry są podobno w dość zaawansowanym stadium produkcyjnym, choć szczegółów na razie brak. Konami nie pojawi się też na tegorocznych targach E3.

@ 04.05.2021, 10:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Konami pracuje nad kilkoma kluczowymi projektami

Tegoroczne targi E3 odbędą się w formie cyfrowej. Nie będzie to impreza jaką znamy z poprzednich lat, ale coś całkowicie odmiennego. Konami, jeden z największych światowych wydawców, ostatnio dość cicho siedzi i - co nie jest zaskoczeniem - nie planuje zawitać na E3 2021. Korporacja uspokaja jednak, że ciężko pracuje nad kilkoma nowymi projektami.

"Mimo że nie będziemy uczestniczyć w tym roku, mamy wielki szacunek do ESA oraz wiemy, że 2021 będzie wielkim sukcesem", napisało Konami na Twitterze, dodając w kolejnych zdaniach, że firma jest "w fazie rozwojowej kilku kluczowych projektów". Z oczywistych względów nie ujawniono o jakie produkcje chodzi, ale z rozlicznych plotek wynika, że może to być np. nowa odsłona Silent Hill.

Z innych doniesień wynika, że Konami pracuje nad kolejnymi odsłonami serii Metal Gear Solid oraz Castlevania, ale w obu przypadkach brakuje potwierdzenia, a tym bardziej zapowiedzi. Więcej informacji w temacie mamy otrzymać w nadchodzących miesiącach, a gdy tak się stanie, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?