Battlefield 6 zadebiutuje pod koniec roku również w Xbox Game Pass?

Możliwe, że chodzi o jakiś wariant sieciowy gry, albo coś opracowanego z myślą o Xbox Game Pass. Na razie brakuje szczegółów, a zatem możemy jedynie spekulować, że mówimy tu o Battlefield IV albo Call of Duty 2021.

@ 07.04.2021, 15:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox x/s

Battlefield 6 zadebiutuje  pod koniec roku również w Xbox Game Pass?

W sieci pojawiły się bardzo interesujące wieści, jeśli chodzi o tegoroczną jesień. Znany insider sugeruje, że do Xbox Game Pass trafi pod koniec roku jakaś pierwszoosobowa strzelanka AAA i - co ciekawe - nie będzie to projekt opracowany przez Microsoft, ale 3rd party, czyli od zewnętrznego wydawcy. O co może konkretnie się rozchodzić? Opcje są dwie. Mówimy albo o tegorocznym Call of Duty albo o Battlefield VI.

Za doniesienia odpowiada Shpeshal Ed. Stwierdził on, że pod koniec bieżącego roku subskrybenci Xbox Game Pass za darmo będą w stanie sprawdzić jakąś strzelankę AAA. Jako że Electronic Arts współpracuje z Microsoftem od dość dawna, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby chodziło o Battlefield VI. Nie wiadomo niestety czy chodzi o pełną wersję gry, czy np. jakiś jej wycinek - przykładowo samodzielny tryb Battle Royale.

Prócz dwóch wymienionych projektów jest jeszcze jeden - nieco mniej prawdopodobny kandydat - szósta odsłona serii Far Cry. Microsoft od dość dawna stara się pozyskać gry Ubisoftu na potrzeby platformy Game Pass, więc możliwe, że tym razem się to wreszcie udało. Jest to jednak najmniej prawdopodobny ze wszystkich scenariuszy. Większe szanse są na Battlefield 6 oraz Call of Duty 2021.

Sytuację będziemy oczywiście bacznie obserwować, przekazując Wam wszelkie doniesienia w temacie.


Sprawdź także:
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Premiera: 22 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Battlefield 2042 to kolejna odsłona popularnej marki pierwszoosobowych strzelanek, których miejscem akcji są fikcyjne konflikty zbrojne. Tym razem akcja przenosi gracza w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?