Sea of Thieves: zobacz trailer nadchodzącego sezonu gry

Studio Rare sukcesywnie rozwija swoją perełkę, Sea of Thieves, i udostępnia nową zawartość. W sieci pojawił się właśnie kolejny zwiastun przedstawiający nadchodzący sezon. Jeśli gracie, koniecznie zapoznajcie się z tym, co przygotowała firma.

@ 07.04.2021, 17:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Sea of Thieves: zobacz trailer nadchodzącego sezonu gry

Rare potwierdziło, że Sea of Thieves rozpocznie drugi sezon zawartości dla gry już w przyszłym tygodniu, a dokładnie 15 kwietnia. Najnowszy zwiastun przygotowany z tej okazji daje graczom krótkie spojrzenie na niektóre kosmetyczne dodatki, a przy okazji stanowi wskazówkę na temat kilku nowych znaczących ulepszeń. W momencie, gdy aktualizacja będzie miała miejsce, będziecie mogli liczyć również na nowy typ fortu, a także nowe emotki, które pozwolą Wam ukryć się w beczkach.

Co do reszty, będziemy musieli poczekać, aż Rare ogłosi więcej szczegółów przed premierą w przyszłym tygodniu. Wciąż nie wiadomo, na jakich wodach będziemy szabrować i plądrować w przyszłym sezonie. Sezon pierwszy rozpoczął się w styczniu i obejmował całkowicie nowy system postępów Renown z setnymi poziomami nagród, a także premium Plunder Pass, który zawierał dodatkowe nagrody kosmetyczne za grę. Przypuszczamy, że i w drugim sezonie będziecie mogli liczyć na mnóstwo ciekawych udogodnień oraz promocji, które pozwolą zdobywać więcej punktów w określonym czasie.

Zwiastun drugiego sezonu macie załączony poniżej. Tak jak wspominaliśmy, aktualizacja zawartości będzie miała miejsce 15 kwietnia na Xbox Series X/S, Xbox One i komputerach PC.


Sprawdź także:
Sea of Thieves

Sea of Thieves

Premiera: 20 marca 2018
XBOX ONE, PC

Sea of Thieves to przygodowa gra akcji od studia Rare - autorów m.in. Banjo-Kazooie oraz Viva Pinata. Produkcja skupia się na pirackich przygodach, które przeżywamy razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?