Diablo II: Resurrected - w ten weekend będzie można sprawdzić grę

Chodzi oczywiście o techniczne testy alfa Diablo II: Resurrected, w których weźmie udział niewielka, wybrana losowo, grupa graczy. Deweloperzy liczą na mnóstwo opinii i sugestii.

@ 07.04.2021, 10:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo II: Resurrected - w ten weekend będzie można sprawdzić grę

Blizzard pracuje obecnie nie tylko nad Diablo IV, ale również nad Diablo II: Resurrected, czyli odświeżoną wersją klasyka sprzed lat. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy na najbliższy weekend planują wystartować z technicznymi testami alfa, mającymi na celu przetestowanie najważniejszych elementów projektu. Testy rozpoczną się 9 kwietnia o godzinie 16:00 czasu polskiego, a zakończą 12 kwietnia o godzinie 19:00.

Do uczestnictwa w testach wybrana zostanie losowa grupa osób, które wyraziły zainteresowanie partycypacją w tego typu wydarzeniu (tutaj możecie dołączyć). Czekajcie w związku z tym na instrukcje, które zostaną nadesłane do Was mailem. Będzie w nich jasno wyjaśnione jak dołączyć do testów alfa, o czym można wspominać publicznie, a co jest całkowicie zakazane. Pamiętajcie, by zapoznać się ze wszystkimi detalami.

Jeśli chodzi o zawartość, jaką udostępnią twórcy Diablo II: Resurrected, do wyboru będą w sumie 3 z siedmiu klas postaci: Barbarzyńca, Amazonka oraz Czarodziej. W czasie testów będzie można sprawdzić w sumie dwa pierwsze akty gry, co będzie się też wiązało z pojedynkami z bossami. Ograniczenia maksymalnego poziomu nie będzie, a zatem rozwój protagonistów będzie całkowicie dowolny.

Diablo II: Resurrected to rozdzielczość 4K, całkowicie przebudowane lokacje oraz modele postaci, a także całkiem nowe udźwiękowienie. W wersji alfa wszystko będzie oczywiście nadal opracowywane, a w związku z tym deweloperzy liczą na opinie wszystkich uczestników wydarzenia. Pozwolą one dopracować projekt i dopasować go do oczekiwań grających.

Diablo II: Resurrected zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu jeszcze w tym roku. Na razie niestety nie znamy konkretnego terminu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?