Mass Effect: Legendary Edition kontra oryginały na nowym gameplayu

Redakcja serwisu IGN ekskluzywnie zaprezentowała nowe porównanie oryginalnych odsłon serii Mass Effect z debiutującym w maju remasterem Mass Effect: Legendary Edition.

@ 07.04.2021, 09:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Mass Effect: Legendary Edition kontra oryginały na nowym gameplayu

Lekko ponad miesiąc został do premiery długo oczekiwanych remasterów odsłon serii Mass Effect. Mass Effect: Legendary Edition trafi do posiadaczy komputerów osobistych i konsol Xbox One oraz PlayStation 4 już 14 maja tego roku. I choć odświeżona zostanie cała trylogia, najciekawiej wygląda sprawa z oryginalną, pierwszą częścią tego cyklu.

Redakcja serwisu IGN dostała ekskluzywny dostęp do nowych fragmentów z rozgrywki zremasterowanych Mass Effectów. Na nowym materiale porównującym pierwotny wygląd gier z tymi odnowionymi, możemy zobaczyć mnóstwo zmian oraz modyfikacji - również w rozgrywce.

Bez wątpienia to pierwszy Mass Effect wzbudza najwięcej emocji. Jak możemy zobaczyć poniżej, oprócz prostych graficznych usprawnień, takich jak rozdzielczość czy poprawione tekstury, w niektórych lokacjach pojawiają się np. dodatkowe miejsca z oświetleniem. Pracownicy BioWare w specjalnych wstawkach opowiadają m.in. o tym, że znienawidzony Mako będzie mniej "latający", a bardziej trzymał się podłoża.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:20, 07.04.2021
W końcu jakiś nowy materiał Szczęśliwy Świetnie to wszystko wygląda, a ja wciąż mam dylemat, kupić wersję na PS4 czy PC xD
0 kudosshuwar   @   18:58, 07.04.2021
Faktycznie, teraz widać poprawę. Czuję, że w rzeczywistości wrażenia poprawy będą jeszcze większe.
0 kudosTheCerbis   @   22:47, 07.04.2021
Nie byłem przekonany, ale... jednak czekam!
0 kudosbat2008kam   @   13:18, 09.04.2021
Zmiany są widoczne, ale dla mnie poprawa grafiki i kilku mechanik to chyba jednak za mało, żeby płacić za to pieniądze, zwłaszcza mając całą oryginalną trylogię i Andromedę na półce. Mass Effect cenię za wiele rzeczy, ale akurat warstwa technologiczna to dla mnie w przypadku tej serii sprawa trzeciorzędna. Tym niemniej, jeśli ktoś nigdy w to nie grał, to lepszej szansy na nadrobienie zaległości nie będzie.
0 kudosshuwar   @   13:34, 09.04.2021
Dlatego też poczekam na obniżki.
Dodaj Odpowiedź