DOOM Eternal będzie otrzymywać zawartość przez cały rok

Twórcy DOOM Eternal planują regularnie dodawać do gry nowe treści. Nowych wątków fabularnych już pewnie nie będzie, ale jest szansa na areny do trybu wyzwań oraz nowości w multiplayerze.

@ 23.03.2021, 15:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

DOOM Eternal będzie otrzymywać zawartość przez cały rok

DOOM Eternal otrzymało niedawno drugą część dodatku The Ancient Gods. Mimo że scenariusz, jaki twórcy przygotowali na ten konkretny rozdział opowieści o Slayerze dobiegł końca, nie będziemy się jeszcze z protagonistą rozstawać. Jak się bowiem okazuje, twórcy planują regularnie aktualizować swoje dzieło w najbliższych miesiącach. Aż do końca roku otrzymywać będziemy nową zawartość.

Wieści na temat planowanego rozwoju DOOM Eternal docierają do nas z oficjalnego konta id Software na Twitterze. Głos w sprawie zabrali producent wykonawczy, Marty Stratton, a także reżyser gry, Hugo Martin. Obaj przyznali, że wraz z The Ancient Gods końca dobiegł wątek fabularny, rozpoczęty w 2016 roku przez DOOM, ale więcej zawartości jest wciąż na warsztacie.

O co chodzi? Czego możemy się spodziewać? Wszystko wskazuje na to, że twórcy chcą się zająć teraz rozwojem trybu rozgrywek wieloosobowych, ewentualnie dodatkowymi arenami dla trybu wyzwań. Fabuła dobiegła końca, a kolejna odsłona przygód Slayera to już raczej kwestia przyszłych odsłon cyklu. Takowe na pewno bowiem powstaną, choć nie jest to kwestią kilku najbliższych miesięcy, a bardziej lat.

DOOM Eternal dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Switchu, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. W przypadku konsol nowej generacji gramy za sprawą wstecznej kompatybilności, a łatka next-genowa jest w drodze. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup projektu, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Pamiętajcie też o wymaganiach sprzętowych oraz w pełni darmowym i kompleksowym poradniku, jeśli zdecydujecie się na ubijanie demonów!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?