Piękne grafiki koncepcyjne z Elden Ring

Artysta koncepcyjny pokazał swój wkład w zapowiedź Elden Ring.

@ 15.01.2021, 19:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Piękne grafiki koncepcyjne z Elden Ring

Jestem przekonany, że wielu z naszych czytelników czeka na jakąś konkretną prezentację rozgrywki z Elden Ring. Mimo że jej wciąż nie mamy, w sieci pojawiła się garść grafik koncepcyjnych ukazujących nowe dzieło studia From Software. Materiały pochodzą - co prawda - z okresu zapowiedzi tytułu, czyli z 2019 roku, ale dotychczas nie ujrzały światła dziennego.

Grafiki, które widnieją poniżej opublikował grafik koncepcyjny Gabriel Björk Stiernström. Napisał on na portalu Reddit, że przygotował je dla Elden Ring, choć początkowo nie miał pojęcia do czego zostaną wykorzystane. Otrzymał od deweloperów kilka wskazówek i musiał się do nich po prostu dostosować. Dopiero po tym, jak ujrzał zwiastun Elden Ring z E3 2019 zdał sobie sprawę, że nad tym właśnie pracował.

Elden Ring wciąż nie ma daty premiery, ale prace nad grą są podobno w dość zaawansowanym stadium, co oznacza, że niebawem zostanie ono prawdopodobnie wreszcie zaprezentowane. Jeśli chodzi o platformy docelowe, mówi się o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   12:22, 18.01.2021
Chłoszczą conceptami a trailera nie dadzą ;(, smuteczek.