Elden Ring jest podobno bliskie ukończenia

Tak twierdzi osoba, która wcześniej odpowiedzialna była za wiele wycieków dotyczących cyklu Souls.

@ 03.12.2020, 15:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Elden Ring jest podobno bliskie ukończenia

From Software, ekipa odpowiedzialna za cykl Dark Souls, pracuje obecnie nad całkiem nowym projektem dla Bandai Namco. Tytuł, o którym mowa zatytułowano Elden Ring i choć nie mieliśmy jeszcze szansy go ujrzeć, z najnowszych doniesień wynika, że jest on już prawie gotowy.

Elden Ring zapowiedziano w trakcie E3 2019, czyli mniej więcej półtorej roku temu. Od tamtej pory deweloperzy nie opublikowali żadnych materiałów promocyjnych i gdyby nie okazyjne przecieki, nie wiedzielibyśmy na jego temat kompletnie nic. Także i tym razem mamy niestety do czynienia z plotką.

Znany modder i osoba odpowiedzialna za wiele przecieków dotyczących serii Souls, Lance McDonald, powiedział ostatnio na streamie zorganizowanym w serwisie Twitch, że ludzie odpowiedzialni za Elden Ring są prawdopodobnie bliscy ukończenia prac.

Rozwijając swoje stwierdzenie, McDonald powiedział, że From Software zaczyna dopuszczać do prac osoby oraz firmy, które pracują na finalnych etapach produkcji tego typu dzieł. O tym, że tego typu prace wykańczające się rozpoczęły, powiedziały mu podobno osoby w nie zaangażowane.

Jako że to niepotwierdzone doniesienia, warto uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na konkrety. Jak tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy Was oczywiście powiadomić.


Sprawdź także:
Elden Ring

Elden Ring

Premiera: 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Elden Ring to gra RPG z elementami akcji, utrzymana w klimacie soulslike oraz dark fantasy. Autorami uniwersum są Hidetaka Miyazaki ze studia From Software, autor światów...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?