Netflix przygotowuje serial na podstawie The Elder Scrolls?

Na razie oczywiście mowa o plotkach, więc bez nerwów.

@ 08.01.2021, 13:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Netflix przygotowuje serial na podstawie The Elder Scrolls?

Wygląda na to, że Netflix mocniej zamierza wejść w seriale, tudzież filmy inspirowane grami. W sieci krążą doniesienia na temat tego, że korporacja próbuje zdobyć prawa do adaptacji cyklu The Elder Scrolls. Jako że mamy do czynienia z plotkami, nie emocjonujcie się jednak już teraz.

Jakiś czas temu Amazon potwierdził plany przeniesienia świata Fallout 4 do ram serialu. Nie będzie to prawdopodobnie jedyna adaptacja gry Bethesdy, którą ujrzymy w telewizji. Z plotek wynika, że kolejne będzie The Elder Scrolls, tyle że na łamach Netflixa - tak uważa branżowa wtyczka, Daniel Richtman. Wiemy, że szefostwo streamingowego potentata szuka potencjalnych uniwersów do zbadania - potwierdzało to niedawno - nie wiemy natomiast o jakich konkretnie mowa.

Na potwierdzenie ze strony Netflixa oraz Bethesdy przyjdzie nam jeszcze na pewno trochę poczekać. Póki co warto wspomnieć o tym, że spółka w tym momencie przygotowuje pięć seriali na podstawie gier, mimo że nie zdradzono jakich. Jeśli The Elder Scrolls jest jedną z nich, to pozostają cztery kolejne, owiane całkowitą tajemnicą.

Sytuację będziemy oczywiście bacznie obserwować, przekazując Wam wszelkie doniesienia w temacie. Serial The Elder Scrolls byłby o tyle ciekawy, że na kolejną odsłonę tego niebywale popularnego cyklu gier przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Bethesda potwierdziła, że to nie jest temat na najbliższe miesiące, a raczej lata.

[Źródło: GameRant]


Sprawdź także:
The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim

Premiera: 11 listopada 2011
PC, PS3, XBOX 360

The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna, piąta już część słynnej serii gier Role Playing - The Elder Scrolls. Poprzednia edycja, nosząca podtytuł Oblivion, zdobyła miliony...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   22:41, 08.01.2021
Uniwersum jest spore mogliby opowiedzieć nie jedną ciekawą historię.
0 kudosfrycek88   @   11:28, 09.01.2021
Do tej pory mieliśmy w tym uniwersum tylko dwie powieści Grega Kyesa, które zostały przyjęte raczej średnio. Serial, czy choćby ekranizacja powieści Kyesa byłyby fajnym pomysłem.