Marvel's Spider-Man z wyśmienitą sprzedażą

Produkcja studia Insomniac Games znalazła już miliony nabywców na całym świecie.

@ 18.11.2020, 18:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Marvel's Spider-Man z wyśmienitą sprzedażą

Marvel's Spider-Man to jedna z najpopularniejszych gier przeznaczonych dla konsoli PlayStation 4. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, na jej zakup zdecydowało się naprawdę sporo graczy.

Sony ujawniło, że Marvel's Spider-Man dla PlayStation 4 zdołało się już rozejść w nakładzie przekraczającym 20 milionów egzemplarzy. Produkcja osiągnęła ten wynik w mniej więcej dwa lata, albowiem jej premiera miała miejsce w roku 2018.

Co warte podkreślenia, Marvel's Spider-Man do tej pory dostępne było wyłącznie na PlayStation 4, a zatem sprzedaż dotyczy tylko jednej platformy. Niebawem liczba opchniętych kopii na pewno jednak istotnie pójdzie w górę.

Marvel's Spider-Man w wersji zremasterowanej jest też dostępne na PlayStation 5, choć dostęp do niej na razie mają tylko gracze, którzy zdecydują się na zakup Marvel's Spider-Man: Miles Morales - Edycja Ultimate. Samodzielnie remastera nabyć się nie da.

Jeśli rozważacie zakup, pamiętajcie, że na naszych łamach jest recenzja zremasterowanego Marvel's Spider-Man, a także recenzja Marvel's Spider-Man: Miles Morales.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?