Godzinny materiał rozgrywki z Demon's Souls Remake

Solidne spojrzenie na Demon's Souls Remake.

@ 13.11.2020, 10:33
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Godzinny materiał rozgrywki z Demon's Souls Remake

Kierując się w stronę przyszłości rozgrywki i premiery PlayStation 5, Famitsu zorganizowało 11 listopada specjalną transmisję, podczas której znalazły się tytuły premierowe, w tym Demon’s Souls.

Przez ponad godzinę widzieliśmy wszystko, co prawdopodobnie zobaczycie za kilka dni. Zakładając, że udało Wam się zamówić PlayStation 5 w przedsprzedaży i będziecie mieli szczęście, aby otrzymać paczkę w oczekiwanym terminie dostawy.

Na poniższym wideo możemy rzucić okiem na intro, ekran tytułowy i kreację postaci. Następnie mamy pokaz pierwszej godziny Demon’s Souls na PS5, z pierwszą walką z bossem oraz naszą pierwszą wizytą w hubie.

Remake gry na PlayStation 5, autorstwa Bluepoint Games, wygląda na mniej więcej tę samą grę, ale o wiele ładniejszą. Z tymi samymi mapami, wrogami, przedmiotami i statystykami. To najlepszy tytuł premierowy na PS5 dla tych, którzy chcieliby ponownie odkryć serię souls.

Nowa generacja PlayStation i Demon’s Souls będą dostępne w Polsce 19 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?