Xbox Series X zadebiutuje na początku listopada?

Mamy nowe informacje dotyczące terminu premiery konsoli.

@ 12.08.2020, 12:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox x

Xbox Series X zadebiutuje na początku listopada?

Przed kilkoma godzinami pisaliśmy o tym, że premiera Xboksa z serii X nastąpi prawdopodobnie w listopadzie. Jak się okazuje, jest spora szansa na to, że do sklepów pójdziemy już na początku tego zimnego i deszczowego miesiąca.

Na Twitterze, a konkretniej na kanale Toma Warrena, czyli jednego z redaktorów The Verge, pojawiła się bardzo interesująca notatka. We wpisie widnieje fotka, na której widać treść powiadomienia, jakie informator Warrena otrzymał po tym, jak w jego ręce trafił kontroler przeznaczony dla nowego Xboksa.

W tymże komunikacie czytamy, że kontroler dla Xboksa series X nie może być wystawiany, otwierany, ani tym bardziej sprzedawany przed dniem 6 listopada. Może to być termin premiery najnowszej platformy Microsoftu. Szczególnie, że to piątek, czyli chętnie wybierany dzień na tego typu wydarzenia.

Jako że to nie jest oficjalna wieść, wypada przyjąć ją z pewną dozą sceptycyzmu i wyczekiwać na konkrety. Jak tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy ich Wam oczywiście przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?