Horizon: Zero Dawn - twórcy pracują nad poprawkami błędów

Likwidacja niedociągnięć jest dla deweloperów priorytetem.

@ 11.08.2020, 10:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Horizon: Zero Dawn - twórcy pracują nad poprawkami błędów

Horizon: Zero Dawn przed kilkoma dniami zadebiutowało na blaszakach. Niedługo po premierze okazało się, że port zawiera sporo błędów utrudniających sprawną rozgrywkę, a deweloperzy obiecują, że wszystkimi niedociągnięciami zajmują się priorytetowo.

Przedstawiciele studia Guerrilla Games postanowili udać się na łamy Steam i opublikować tam krótki wpis, w którym wyjaśniają, że pracują nad kolejnymi aktualizacjami przeznaczonymi dla Horizon: Zero Dawn. Wszystkie zgłaszane błędy są zapisywane, a inżynierowie podchodzą do nich poważnie.

"Monitorujemy wszystkie nasze kanały i jesteśmy świadomi tego, że niektórzy gracze doświadczają problemów technicznych. Wiedzcie proszę, że sprawdzamy Wasze raporty, to nasz najwyższy priorytet".

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy dokładnie pojawią się aktualizacje likwidujące dostrzeżone błędy. Twórcy zapewniają grających, że więcej informacji podadzą, "jak tylko będą w stanie".

Horizon: Zero Dawn dostępne jest obecnie na PlayStation 4 oraz PC. Jeśli zamierzacie grać na blaszakach, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe projektu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   11:29, 11.08.2020
U Mnie natomiast gierka chodzi na Ultra, ale przerywniki filmowe potrafią się przyciąć na sekundę.
Poza tym nie zauważyłem innych problemów.