Marvel's Avengers: czyżby beta skrywała wiadomości na temat She-Hulk, War Machine i Kate Bishop?

Wypływają kolejne informacje na temat bohaterów wchodzących w skład gry Marvel's Avengers.

@ 10.08.2020, 21:16
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Marvel's Avengers: czyżby beta skrywała wiadomości na temat She-Hulk, War Machine i Kate Bishop?

Marvel's Avengers jest już na ostatniej prostej przed premierą. Ostatnie testy wersji beta wrzuciły kilka nowinek do przestrzeni publicznej, między innymi o kolejnych ukrytych bohaterach gry studia Crystal Dynamics.

Odkryty i udostępniony przez użytkownika Reddit kod z Marvel’s Avengers bezpośrednio odnosi się do postaci She-Hulka, Kate Bishop i War Machine w sekcji Kart Bohaterów. Zapowiada on moc atrakcji po premierze. Jak dotąd, Crystal Dynamics, nie ujawniło nic na temat tych trzech postaci, ale wydaje się, że w ostatecznej wersji gry będzie z nimi związana pewna zawartość.

Chociaż najlepszą możliwą rzeczą jest uzyskanie tych trzech superbohaterów jako grywalnych postaci, niektórzy uważają, że fragmenty kodu prawdopodobnie odnoszą się do przedmiotów kolekcjonerskich lub kosmetycznych w grze, które mogą mieć znacznie większe znaczenie, aniżeli tylko opcję kolejnych, grywalnych postaci.

Co więcej, w porównaniu z wymienionymi powyżej, dostępne są bardziej interesujące opcje dla superbohaterów popremierowych. Obecnie Hawkeye i Spider-Man to jedyne potwierdzone grywalne postacie, które dołączają do składu Marvel’s Avengers po premierze. Jeśli plotki okażą się prawdą, Kapitan Marvel byłby również kolejnym superbohaterem po premierze, który walczył będzie ramię w ramię z pozostałymi herosami.

Marvel’s Avengers ma zostać wydane 4 września. Jak być może wiecie, wersje dla PS4 i PS5 będą zawierały ekskluzywną grywalną postać Spider-Mana. Umowa między Sony i Square Enix dotycząca stworzenia tej konkretnej zawartości w grze dla PlayStation wywołała ogromny sprzeciw wobec tego projektu i wiele wątpliwości, aczkolwiek Parker będzie jedyną postacią ekskluzywną dla właścicieli konsoli z Japonii.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?