Marvel's Avengers otrzyma tylko jedną postać ekskluzywną dla wybranej platformy

Deweloperzy rozumieją niezadowolenie graczy z ekskluzywności Spider-Mana dla PS4 i PS5.

@ 06.08.2020, 10:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Marvel's Avengers otrzyma tylko jedną postać ekskluzywną dla wybranej platformy

Pisaliśmy niedawno o tym, że Spider-Man będzie postacią ekskluzywną w grze Marvel's Avengers przeznaczonej dla PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, nie była to decyzja deweloperów. Sony ma bowiem prawa - takie czy innej - do tego konkretnego super bohatera.

Kwestię wspomnianego herosa poruszył jeden z szefów studia Crystal Dynamics, Scot Amos, rozmawiając z ekipą ComicBook.com. Wspomniał on, że rozumie niezadowolenie graczy, ale jednocześnie uspokajał, że wszystkie dostępne wersje będą mieć mnóstwo zawartości.

"Piękno Spider-Mana, i to co Spider-Man reprezentuje, jako postać oraz ponieważ świat jest... ponownie chodzi o relacje pomiędzy PlayStation i Marvelem. Zdarzyło nam się... kiedy możesz coś zrobić i dostarczyć, kiedy chodzi o wybory, w których decydujemy czym może być Spider-Man, to pytanie o relacje, do których PlayStation ma absolutnie prawa. Jak wiedzieć, Sony jest właścicielem tutaj, a Marvel i Sony mówią: 'To jest coś, co możemy zrobić. To jest coś, co możemy zrobić na tej platformie'".

Z powyższej, nieco wybełkotanej wypowiedzi wynika, że ani Square Enix, ani Crystal Dynamics nie mogły zadecydować o tym, gdzie trafi Spider-Man. Dlatego postać ta będzie ekskluzywnie dostępna na platformach należących do Sony. Co ważne, będzie to jedyny heros potraktowany w ten sposób.

"Spider-Man to dla nas unikatowa sposobność ze względu na relacje pomiędzy PlayStation i Marvelem. To jedyna postać, którą przygotowujemy w ten sposób".

Premiera Marvel's Avengers zaplanowana została na dzień 4 września bieżącego roku. Jeśli złożyliście zamówienie przedpremierowe grać będziecie mogli już w najbliższy weekend, albowiem wystartuje wówczas zamknięta beta.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:28, 06.08.2020
Ta wypowiedź wygląda jak tłumaczona w google translator xD

Mnie tam osobiście nie przeszkadza gdzie trafi Spider-Man czy jakaś inna postać, nie ogarniam kompletnie Avengersów, ale dla mnie zawsze będą się kojarzyć z tym pierwszym podstawowym składem.