DOOM Eternal - jest zajawka pierwszego dodatku, The Ancient Gods

Jeszcze w tym miesiącu The Ancient Gods otrzyma pełnoprawny zwiastun.

@ 10.08.2020, 10:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

DOOM Eternal - jest zajawka pierwszego dodatku, The Ancient Gods

DOOM Eternal to jeden z najlepszych shooterów ostatnich lat. Jeśli nadal Wam mało przygód DOOM Slayera, to mamy dobre wieści. Niebawem powinno pojawić się pierwsze fabularne rozszerzenie projektu.

Wieść na temat DLC dociera do nas z QuakeCon 2020, które odbyło się przez weekend. W jego trakcie firma Bethesda ujawniła wreszcie oficjalnie dodatek zatytułowany The Ancient Gods, jednocześnie publikując krótką zajawkę.

The Ancient Gods podzielone zostanie na dwa fragmenty. Nie znamy jeszcze ich daty premiery, ale jest spora szansa, że pierwsza część DLC trafi w nasze ręce jeszcze w tym roku. Będzie oczywiście dostępna na wszystkich platformach docelowych gry.

Więcej informacji na temat The Ancient Gods powinniśmy otrzymać w trakcie nocy inaugurującej targi gamescom 2020, czyli dokładnie 27 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Poniżej zajawka nadchodzącego rozszerzenia. Jeśli chodzi o DOOM Eternal, na naszych łamach znajdziecie jego recenzję, a także poradnik, który ułatwi Wam zdobycie wszystkich sekretów. DOOM Eternal dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?