PES 2021 będzie uaktualnioną wersją eFootball PES 2020

eFootball PES 2020 otrzyma aktualizację, która wprowadzi aktualne kadry drużyn i należy je traktować jako PES 2021.

@ 13.07.2020, 18:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

PES 2021 będzie uaktualnioną wersją eFootball PES 2020

Zgodnie z informacją znalezioną w sklepie Microsoftu, Konami może zrezygnować z pełnej wersji PES 2021 na ten rok na rzecz „Aktualizacji sezonu” wydanego do zeszłorocznej gry PES na eFootball. Na liście znajduje się informacja, że aktualizacja będzie dostępna za „pewną cenę” i będzie zawierała najnowsze dane graczy oraz składy klubów.

To była zmiana, której od dawna pragnęło wielu fanów FIFA i PES, i wygląda na to, że Konami będzie pierwszą firmą, która się na nią zdecydowała. Wydaje się być to bardzo rozsądne posunięcie. Warto również przypomnieć o utracie dwóch głównych licencji włoskiej Serie A, o których wspominaliśmy nie tak dawno. Możliwe że to wszystko złożyło się na decyzję o tym, aby w tym roku nie inwestować w pełnoprawną odsłonę cyklu.

COVID-19 spowodował spustoszenie w wydarzeniach sportowych na całym świecie, a piłka nożna oberwała bardzo mocno. Może to mieć duży wpływ na tegoroczne wielkie tytuły piłkarskie, takie jak FIFA i PES, ponieważ okresy transferowe zmienią się, co oznacza, że gracze nadal będą mogli zmieniać kluby po wydaniu gier.

Nie zapomnijcie, że zamiast prawdziwego Turnieju Mistrzostw Europy w tym roku, PES ma mnóstwo treści związanych z Euro 2020, w które można obecnie grać na PS4, Xbox One i PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?