eFootball PES 2020 (PC) - okladka

eFootball PES 2020 (PC)

Premiera:
10 września 2019
Premiera PL:
10 września 2019
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis eFootball PES 2020 (PC)
Dirian @ 21:51 03.09.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

eFootball PES 2020 to kolejna odsłona popularnej piłkarskiej serii od studia Konami.

Japończycy zdecydowali się na zmianę tytułu gry - dopisek eFootball pojawił się z uwagi na chęć większej popularyzacji gry w ramach zmagań e-sportowych.

To oczywiście niejedyna nowość w tej odsłonie cyklu. eFootball PES 2020 przynosi ze sobą usprawniony gameplay - twórcy dopracowali grę bramkarzy, usprawnili podania, które stały się jeszcze bardziej kluczowe - musimy poświęcić więcej uwagi na zagranie celnej piłki. Pojawiają się także uderzenia z pierwszej piłki, usprawniony drybling, nowe sztuczki czy możliwości taktyczne.

W trybach gry usprawniono m.in. system transferów, który ma być bliższy realnemu. Nowością jest także świeży tryb Matchday, w którym zmagamy się z innymi graczami i walczymy o miejsce w wielkim finale.

Nie zabrakło także poprawek w kwestiach wizualnych - Konami dopracowało wygląd murawy, wprowadziło masę nowych animacji, poprawiło wygląd stadionów. Nie zmieniono jednak silnika gry.

Wymagania: Twórcy gry eFootball PES 2020 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z eFootball PES 2020 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?