EA Sports UFC 4 zapowiedziane - premiera 14 sierpnia

Firma Electronic Arts ogłosiła, że powstaje EA Sports UFC 4 - tytuł ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 już 14 sierpnia.

@ 13.07.2020, 15:51
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4, xbox one

EA Sports UFC 4 zapowiedziane - premiera 14 sierpnia

Firma Electronic Arts oficjalnie ujawniła istnienie kolejnej części wirtualnych zmagań zawodników mieszanych sztuk walki w ramach federacji UFC - EA Sports UFC 4. Produkcja zadebiutuje już 14 sierpnia tego roku - tylko na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

EA Sports na okładce UFC 4 umieściło dwóch zawodników - mistrza wagi średniej UFC, Israela "The Last Stylebender" Adesanya oraz zawodnika wagi półśredniej Jorge "Gamebred" Masvidala. Deweloperzy zapowiedzieli, że jeszcze bardziej pogłębią realizm, jednocześnie nie tworząc z gry symulacji wyłącznie dla weteranów. Ponadto jeszcze głębiej poszli w tryb kariery, oferując fabularyzowaną ściezkę spersonalizowanego zawodnika: "od zera do bohatera".

EA Sports UFC 4 oferować ma też więcej aren - i jednocześnie w bardziej awangardowych lokalizacjach - a także kompletny pakiet zawodników UFC. Poznaliśmy pierwszy zwiastun zawierający fragmenty z rozgrywki, który możecie oglądać poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?