eFootball PES traci dwie licencje z Serie A, kluby z Mediolanu poza serią Konami

Wszystko wskazuje na to, że Inter Mediolan oraz AC Milan nie będą oficjalnymi partnerami serii eFootball PES.

@ 08.07.2020, 21:02
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

eFootball PES traci dwie licencje z Serie A, kluby z Mediolanu poza serią Konami

Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów gry eFootball PES 2020, która w zasadzie traci kolejne licencje na dwa kluby z włoskiej Serie A. Giganci z Mediolanu nie będą już dostępni oficjalnie w grze Konami, licencja wygasła.

Choć wygląda na to, że może to stanowić problem w przyszłych edycjach gry, Konami chce uspokoić graczy, którzy kupili eFootball PES 2020, że w ogóle nie wpłynie to na ich obecne składy, stwierdzając że: "Reprezentacja klubu nie będzie miała wpływu na eFootball PES 2020".

Następnie dziękują klubom za wsparcie serii i oczywiście życzą im dobrze w przyszłości. "Idąc dalej, będziemy nadal umacniać istniejące partnerstwa i rozwijać nowe relacje, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry w eFootball".

Po utracie dwóch dużych licencji we Włoszech, nie jest jasne, co przyniesie przyszłość partnerstwu PES z prawdopodobnie największym zespołem we Włoszech, czyli Juventusem. Seria A jest jedną z niewielu najlepszych lig w PES, która ma umowy licencyjne dla wszystkich klubów, odznak, zawodników i zestawów. Wygląda to niestety tak, iż dla fanów wirtualnej piłki nożnej to FIFA będzie szła jeszcze dalej w wyścigu o dominację w tym gatunku.

Warto zwracać uwagę na sytuację marki Konami. Tytuł od lat miał problemy licencyjne, acz zawsze dotrzymywał tempa swojej konkurencji pod względem rozgrywki. Czy jesteście zaniepokojeni stratą dwóch klubów z Mediolanu w przyszłych odsłonach gry?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?