Vampire: The Masquerade - Swansong - pierwszy trailer; premiera w 2021 r.

Studio Big Bad Wolf na imprezie Nanco Connection opublikowało debiutancki zwiastun Vampire: The Masquerade - Swansong. Premiera gry potwierdzona na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 i PlayStation 5 w 2021 roku.

@ 08.07.2020, 18:34
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Vampire: The Masquerade - Swansong - pierwszy trailer; premiera w 2021 r.

Studio Big Bad Wolf, autorzy epizodycznej przygodówki The Council, zaprezentowało na wczorajszej imprezie firmy Nacon pierwszy zwiastun swojej kolejnej gry - Vampire: The Masquerade - Swansong. Ten RPG akcji osadzony jest w uniwersum World of Darkness, o klimacie przypominającym nadchodzącego Bloodlines 2. Premiera gry odbędzie się w 2021 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

W Vampire: The Masquerade - Swansong wcielamy się w trzech wampirów, przedstawicieli różnych klanów wchodzących w skład frakcji Camarilla. Mamy współczesność i amerykański Boston, a także intrygę na szczycie - władzę nad Camarillą ma zamiar przejąć inny wampir. Rozgrywka obitować ma w mroczny klimat, dialogi oraz nieliniowość - więcej niestety trudno z poniższego trailera wyczytać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?