Halo 3 dołączy niedługo do składanki Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection już na dniach zostanie wzbogacone o grę Halo 3.

@ 07.07.2020, 21:11
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox 360, xbox one

Halo 3 dołączy niedługo do składanki Halo: The Master Chief Collection

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów Master Chiefa. Kolekcja jego przygód na komputerach zostanie wkrótce wzbogacona o trzecią odsłonę przebojowej serii Microsoftu.

Halo: The Master Chief Collection to fantastyczny sposób dla fanów serii, którzy grają aktualnie na pecetach, aby ponownie doświadczyć jednej z najbardziej lubianych serii gier. Halo 3, które było w swoim czasie jednym z najlepszych shooterów na rynku, będzie dostępne na PC od dnia 14 lipca.

Chociaż mamy datę dołączenia Halo 3 do MCK, nie znamy nadal wielu kwestii. Nie podano wciąż ceny za dodatkową kampanię, chociaż na stronie Xboksa inne części Halo są sprzedawane indywidualnie za 9,99 USD (około 40 zł).

Trzeba przyznać, warto się zaopatrzyć w Halo: The Master Chief Collection i dodać grę do biblioteki Steam. Ponowne sprawdzenie Halo 3 na PC przy większej liczbie klatek na sekundę może być czymś wyjątkowym. Prawdziwe pytanie tutaj brzmi: czy deweloperzy z 343 Industries dodadzą Forge? Edytor był jednym z ciekawszych trybów zabawy, przy którym wielu graczy z Xboksa z pewnością spędziło długie godziny.


Sprawdź także:
Halo 3

Halo 3

Premiera: 25 września 2007
XBOX 360

Halo 3 trzecia odsłona jednej z najsłynniejszych serii pierwszoosobowych strzelanek w historii konsol Xbox. Za produkcję odpowiadają autorzy dwóch poprzednich części, stu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   21:35, 07.07.2020
Kolejne odnowione odsłony Halo cieszą się na PC całkiem niezłą popularnością, więc pewnie i trójka znajdzie swoją klientelę. Szkoda tylko, że jest to remaster, a nie remake jak w przypadku 1 i 2 - graficznie trochę już odstaje, a uwspółcześnione wersje pierwszych części zachwycają przede wszystkim filmowymi przerywnikami, ale też ogólną jakością oprawy.