Halo 3 na PC - wersja beta wystartuje w połowie czerwca

Studio 343 Industries ogłosiło, że beta-testy PC-towego Halo 3 powinny zostać odpalone w pierwszej połowie czerwca.

@ 25.05.2020, 09:40
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Halo 3 na PC - wersja beta wystartuje w połowie czerwca

Niespełna trzy tygodnie temu do pakietu Halo: The Master Chief Collection na komputerach osobistych (wersja dedykowana Xboksowi One dostępna jest na rynku od 2014 roku) dołączyło Halo 2: Anniversary - odświeżona wersja oryginalnego Halo 2, które również wyszło na PC-tach (w 2007 roku). W połowie czerwca zaś ma pojawić się wersja beta Halo 3, zwiastująca premierę - to będzie debiut! - jednej z najbardziej reprezentatywnych gier dla Xboksa 360 na PC-tach.

Na oficjalnym forum marki Halo pojawił się posta studia 343 Industries z informacją na temat stanu przenoszenia kolejnych odsłon cyklu. Warto przypomnieć, iż wersja kompilacji wszystkich dzieło spod szyldu Halo na PC-tach debiutuje w częściach - jak zapowiedziano w 2019 roku. Nadal na premierę czekają "trójka" właśnie, Halo 3: ODST oraz Halo 4. Halo 5 pozostanie tytułem ekskluzywnym konsoli Xbox One.

We wspomnianym poście deweloperzy informują o stanie swojego projektu. Dobra wiadomość jest taka, że Halo 3 bardzo szybko może trafić na dyski twarde graczy - wersja beta planowana jest na pierwszą połowę czerwca. A z tej fazy już bardzo blisko do finalnego debiutu gry. Muszę jednak ostrzec, iż ta wersja Halo 3 jest pozbawiona graficznych udoskonaleń - to żaden remaster jak w przypadku Halo 2: Annniversary.


Sprawdź także:
Halo 3

Halo 3

Premiera: 25 września 2007
XBOX 360

Halo 3 to kolejna część jednej z najlepszych i najsłynniejszych strzelanek w historii wirtualnej rozrywki. Program opracowany został przez firmę Bungie i dedykowany jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?