Xbox One - do wstecznej kompatybilności trafiło kilka gier z cyklu Halo

Dla fanów słynnego cyklu prawdziwa gratka.

@ 22.09.2017, 11:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Xbox One - do wstecznej kompatybilności trafiło kilka gier z cyklu Halo

Pisaliśmy wczoraj o tym, że na liście gier wykorzystujących moc konsoli Xbox One X pojawiły się nowe tytuły. Dziś mamy natomiast informację na temat aktualizacji listy produkcji we wstecznej kompatybilności platformy.

Zgodnie z nadesłaną przez Microsoft prasówką, do wstecznej kompatybilności Xboksa One dodano kolejne projekty - kupione w formie elektronicznych wydań gry Halo 3, Halo 3: ODST Campaign Edition oraz Halo 4, a także pudełkową wersję Halo: Combat Evolved Anniversary.

Spośród wymienionych projektów, Halo 3 oraz Halo 3: ODST były ostatnimi grami z cyklu Halo przygotowanymi przez studio Bungie. Po nich wyszło jeszcze tylko Halo Reach, które we wczesnej kompatybilności widnieje od dawna, a kolejne projekty przejęło wewnętrzne studio giganta z Redmond, 343 Industries.

Halo: Combat Evolved Anniversary to specjalne wydanie pierwszego Halo, tyle tylko że podrasowane nieco do obecnych standardów. Zadebiutowało ono w 2011 roku, a później trafiło też do zestawu Halo: The Master Chief Collection z roku 2014.

Dzięki dodanym dziś tytułom, we wstecznej kompatybilności Xboksa One widnieje już w sumie ponad 400 gier!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?