Halo: The Master Chief Collection (PC) - okladka

Halo: The Master Chief Collection (PC)

Premiera:
03 grudnia 2019
Premiera PL:
03 grudnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Halo: The Master Chief Collection (PC)
Materdea @ 09:48 13.03.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 144h 29min

+ czaswięcej

Halo: The Master Chief Collection to zestaw odświeżonych i poprawionych pod względem technologicznym pięciu głównych części serii Halo - Combat Evolved, Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST oraz Halo 4. Wersja dedykowana komputerom osobistym zawiera dodatkowo Halo: Reach. Za remasterem stoi studio odpowiedzialne za "czwórkę" oraz "piątkę", które przejęło schedę po Bungie, ojcach marki - 343 Industries.

Tytuły w Halo: The Master Chief Collection różnią się od oryginałów przede wszystkim nową oprawą wizualną w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkami na sekundę. Rozgrywka nie została poddana liftingowi. Niemniej jednak produkcje z osobna otrzymały wsparcie dla swoich trybów multiplayer, również oferując odrestaurowane mapy.


Wkład w encyklopedię mieli:   logan23,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   08:50, 09.07.2023
Jest na Steamie za 35 zeta. Seria kultowa, remastery, nie grałam w nic z tego jeszcze. Chyba warto kupić i dorzucić do kupki wstydu.
0 kudosBarbarella.   @   21:28, 09.04.2024
Próbowałam się do tego dobrać i d....a. Ogólnie coś z dźwiękiem jest, jakiś zniekształcony i mono, sterowanie siłą głosu za pomocą słuchawek nie działa a w Combat Evolved po instalacji w ogóle cisza, brak dźwięku. No to biorę się za Halo 2, dźwięk jest, tylko no taki właśnie zniekształcony a najgorsze że nie ma polskich napisów, tylko w menu są. Poczytałam na Googlu no i podobno tylko Halo 4 w tym zestawie jest po polsku. Na razie usunęłam to z dysku ale nie wiem, może jednak w tą Czwórkę spróbuję zagrać i coś w ustawieniach dźwięku pogrzebać. Na razie mnie to wkurzyło.
Edit.
Po zainstalowaniu drugi raz problemy z dźwiękiem zniknęły. No i Czwórka faktycznie jest po Polsku i to nawet z dubbingiem. Dobre i to tylko jakieś streszczenie poprzednich części musiałabym poczytać. Uśmiech