Wkrótce zostanie zaprezentowana nowa odsłona Silent Hill dla PlayStation 5?

Silent Hill może powrócić. Mówi się od tym od dawna, a atmosfera z dnia na dzień jest coraz gorętsza.

@ 07.07.2020, 21:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Wkrótce zostanie zaprezentowana nowa odsłona Silent Hill dla PlayStation 5?

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe doniesienia na temat powrotu kultowej, znanej i szanowanej serii horrorów. Konami może pokazać nową odsłonę Silent Hill na nadchodzącej imprezie State of Play.

AestheticGamer, źródło informacji branżowych na temat gier wideo z Twittera, o tym napisał. Jego doniesienia bardzo często okazywały się prawdziwe, więc podobnie może być tym razem. Tytuły takie, jak Resident Evil Village czy chociażby Resident Evil 2 Remake zostały wspominane właśnie na jego koncie na Twitterze i często te doniesienia były zgodne z prawdą. Teraz napisał nowinki na temat nadchodzącej, rzekomej, prezentacji Silent Hill, która mogłaby mieć miejsce w trakcie State of Play.

Według niego najnowszy projekt z tej kultowej serii powstaje i może zostać zaprezentowany już w następnych miesiącach - wspomina o sierpniu lub wrześniu. Internetowe źródło informacji już kilkakrotnie nadmieniało o nowym tytule Konami, ale teraz podkreśla, że nowe Silent Hill powróci na 100%, zaś prace rozpoczęły się na początku 2019 roku.

Bardzo ciekawe, szczególnie że Sony zapowiedziało State of Play, jako bezpośrednią odpowiedź na wydarzenia organizowane przez Microsoft. Warto zatem czekać i liczyć na to, że faktycznie zobaczymy coś z Cichego Wzgórza.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?